top of page

12. 4. Turnaj dívek ve vybíjené

V pátek 12. 4. se konal druhý ročník ve vybíjené dívek, který pořádá Základní škola, Vítkov, nám. J. Zajíce č. 1. Turnaje se naše děvčata účastnila také loni, proto již věděla do čeho jdou a také se na turnaj připravovala v hodinách tělocviku. Bohužel na turnaj nemohly jet všechny dívky, protože se termín turnaje kryl s termínem přijímacích zkoušek.


Vyrazili jsme tedy v počtu 5 dívek o jednu méně než je počet hráček na hřišti. Na místě jsme se však dohodli s naší kamarádskou školou ze Slezského Odboje o půjčení jedné dívky, konkrétně Gabky, která se stala součásti našeho družstva.


Turnaj se hrál systémem každý s každým a následně zápasem o třetí místo a zápasem o celkové vítězství. Našim hráčkám se podařilo po velmi bojovném výkonu dvakrát porazit Slezský Odboj a obsadit krásné třetí místo. Nejúspěšnější hráčkou našeho týmu byla Anna Krátká, která se jako správná deváťačka chopila hlavní role v týmů a zaznamenala nejvíc vybitá soupeřek. Ovšem všechny dívky zaslouží pochvalu za své obětavé výkony a také sportovní chování, které bylo vzorné.


Gratulujeme vítězkám turnaje ze ZŠ Vítkov, které ve finále porazily tým dívek z pořádající školy. Děkujeme za pozvání na turnaj a těšíme se na další ročník.Comments


bottom of page