top of page

22.5. Soutěž „Co umíš, znáš, dovedeš?“

Dne 22.5. 2024 se družstvo naší školy ve složení Matyáš Němec (8.A), Sára Vašendová (8.B), Filip Mura (7. tř.) a Eliška Maschková (9.B) zúčastnilo soutěže „Co umíš, znáš, dovedeš?“. Soutěž proběhla v příjemné atmosféře na ZŠ Hlučín. Naši žáci soutěžili ve 4 disciplínách: rukodělná činnost (výroba housenky ze dřeva), vědomostní část (poznávání zvířat), rukodělná činnost (výroba „berušky“), pohybová aktivita (přesun materiálu pomocí koleček, překážková dráha). Nejlépe se nám dařilo při výrobě berušky a ve vědomostní soutěži, určité rezervy máme při transportu materiálu pomocí koleček na překážkové dráze a při práci se dřevem. V kvalitní konkurenci nakonec náš tým obsadil pěkné 4. místo. Našemu družstvu děkuji za příkladnou reprezentaci naší školy. Vítězství si zaslouženě odvezla domácí ZŠ Hlučín, druhé místo obsadila ZŠ Slezského odboje, třetí byl pak tým ZŠ Těšínské a páté místo obsadila ZŠ Vítkov. Žáci si domů odvezli své výrobky, diplom a drobné ceny. Celá soutěž proběhla v přátelské atmosféře. Závěrem bych chtěl velmi poděkovat především organizátorům, kteří nám vytvořili ideální podmínky pro soutěžení. Určitě se rádi zúčastníme i případných dalších ročníků.

Robin OlšarComments


bottom of page