top of page

12. 6. Soutěž ve stavění se stavebnicí Merkur

Dne 12.6. 2024 proběhl již 12. ročník tradiční soutěže ve stavění se stavebnicí Merkur, kterou pořádá SŠPU. Soutěže se zúčastnilo 20 tříčlenných týmů ze základních škol. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Adam Král, Matyáš Němec a Matyáš Kuhn (všichni 8.A). Cílem soutěže bylo sestavit co nejpřesněji 2 modely (vysokozdvižný vozík a dodávku) přesně podle návodu. Naše družstvo nakonec obsadilo vynikající 4. místo s minimální ztrátou jednoho bodu na medailové pozice. Všem žákům děkuji za příkladnou reprezentaci školy. Velké poděkování patří také jednomu ze sponzorů celé akce – firmě Ostroj, která naší škole věnovala stavebnici Merkur 6. Všichni účastníci si rovněž odnesli drobné ceny a diplomy. Po vlastní soutěži následovala prohlídka celé školy. Závěrem bych chtěl ocenit výbornou organizaci, občerstvení a velmi přátelskou atmosféru, která panovala během celé soutěže. Určitě se příští rok rádi znovu zúčastníme.


コメント


bottom of page