22. - 23. 6. Cyklovýlet 7. A a 8. třídy
- před 3 dny
- Minut čtení: 1
Na výlet do Háje ve Slezsku, kde jsme měli zajištěno ubytování v Restauraci Na Hřišti, jsme se přesunuli většinou na kolech a tandemu, dva žáci dojeli vlakem. Cestou jsme vyzkoušeli cyklostezsku opravenou po povodních. Někteří žáci ujeli na kolech osobní rekord - přes 20 km. V místě jsme využili několik sportovišť v areálu - na fotbal, beach volejbal, odpoledne jsme se zašli ještě vykoupat do přírodní štěrkovny. Večer nás čekal táborák s opékáním špekáčků, využití dětského hřiště, nafukovacího hradu a hlavně stříkacích pistolí, kterými jsme se ochlazovali. Druhý den byl dopoledne ještě ve znamení sportování - hlavně fotbalu a odjezdu zpět do školy.
Doufáme, že jsme si výlet všichni užili a chválíme za velké sportovní výkony!









